10-09-2018
Elektrisch
Automaat
141.928 km
Onbekend
Onbekend
10-09-2018
Elektrisch
Automaat
141.928 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | TN-267-G Switch kenteken |
| Merk | TESLA |
| Model | MODEL S |
| Tellerstand |
141.928 km, op 18-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 75D Base |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
002
|
| RDW variant |
75D
|
| RDW uitvoering |
B21B5N
|
| RDW handelsnaam |
MODEL S
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0667*20 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 235 kW |
| Vermogen elektromotor | 235 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 75 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 71,25 kWh |
| Actieradius (geschat) | 350 km |
| Actieradius zomer | 313 km |
| Actieradius winter | 260 km |
| Actieradius zonder range extender | 449 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 17 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 4,41 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 107,13 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | SC |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 120 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,50 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 437,21 km/h |
| Verbruik geschat | 23,64 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 19,10 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 23,71 kWh/100km |
| Verbruik winter | 28,63 kWh/100km |
| Omschrijving defect | De secundaire vergrendeling van de voorste bagageruimte kap kan mogelijk niet functioneren. |
| Materiële gevolgen | Als de primaire vergrendeling per ongeluk wordt gelost en de secundaire vergrendeling niet is ingeschakeld, kan de kap van de bagageruimte opengaan en het zicht van de bestuurder afschermen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | Tesla Service zal van de betrokken voertuigen de secundaire kap vergrendeling inspecteren. Als de kap van de voorste bagageruimte niet goed wordt vastgehouden door de secundaire vergrendeling, zal het vergrendelingsmechanisme opnieuw in elkaar gezet worden en opnieuw gepositioneerd om een juiste uitlijning te garanderen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0)137 99 95 25 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 4 seconden |
| Afmetingen | 498,00 x 196,00 x 145,00 cm |
| Ledig gewicht |
2083 kg
|
| Massa rijklaar |
2600 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2600 kg
|
| Laadvermogen | 517 kg |
| Wegenbelasting | € 97 à € 106 per maand |
| Bijtelling | 18 % |
| APK vervaldatum | 21-11-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Electronic climate controle |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless Entry |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 21" |
| Luchtvering |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| RDW-leges |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rookvrij |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Verkeersbord detectie |
| Voorstoelen verwarmd |
| WiFi voorbereiding |
| zij airbag(s) voor |
| Zonnedak |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.