03-11-2017
Benzine
Automaat
130.063 km
1.600 cc
6 l/100km
03-11-2017
Benzine
Automaat
130.063 km
1.600 cc
6 l/100km
| Kenteken | TG-118-F Switch kenteken |
| Merk | SUBARU |
| Model | IMPREZA |
| Tellerstand |
130.063 km, op 15-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.6i 4WD Pure |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
G5
|
| RDW variant |
GT3
|
| RDW uitvoering |
CEL
|
| RDW handelsnaam |
IMPREZA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1648*03 |
| Plaats chassisnummer | r. dwarsbalk onder voorzitting |
| Omschrijving defect | Door het uiteen vallen van de positieve carter ventilatie klep kan er motorolie in het inlaatkanaal komen. Dit veroorzaakt een grote hoeveelheid witte rook die het achteropkomende verkeer het zicht kan belemmeren. |
| Materiële gevolgen | Het defect kan resulteren tot inhouden tijdens het rijden en een defecte motor. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De dealer zal maatregelen om het defect te verhelpen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 088-0881632 Internetadres: |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Door het aansturen van de bobines, nadat het contact is uitgeschakeld, bestaat er de mogelijkheid dat de bobine oververhit raakt waardoor de isolatie barst en er vocht kan intreden. Hierdoor kan de motor onverwachts afslaan met een ongeval tot gevolg |
| Materiële gevolgen | Inhouden van de motor en mogelijk afslaan. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De dealer zal maatregelen om het defect te verhelpen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 088-0881632 Internetadres: |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Door onvoldoende afdichting kan remvloeistof zich een weg banen tussen de binnenste en buitenste laag van de remslangen waardoor deze kunnen opzwellen. |
| Materiële gevolgen | Door onvoldoende afdichting kunnen de remslangen opzwellen en mogelijk remvloeistof doorzweten. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De dealer zal de betreffende remslangen vernieuwen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 088-0881632 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Door het onbedoeld onder spanning laten staan van de bobine kan deze defect gaan. |
| Materiële gevolgen | De motor kan afslaan of niet opnieuw starten. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De dealer zal alle ontstekingsspoelen vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 088-0881632 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De connector van de elektrische handrem kan verouderen en verliest mogelijk zijn klemkracht. |
| Materiële gevolgen | Het niet kunnen bedienen van de elektrische handrem |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Het type van de connector wordt gecontroleerd en indien nodig wordt de connector beter vastgezet. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (Nog) niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
145 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Ledig gewicht |
1351 kg
|
| Massa rijklaar |
1920 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1920 kg
|
| Laadvermogen | 569 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 10-11-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| ASR |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| Lichtmetalen velgen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.