30-03-2017
Diesel
Handgeschakeld
112.353 km
2.191 cc
5 l/100km
30-03-2017
Diesel
Handgeschakeld
112.353 km
2.191 cc
5 l/100km
| Kenteken | TD-388-Z Switch kenteken |
| Merk | MAZDA |
| Model | MAZDA CX-5 |
| Tellerstand |
112.353 km, op 14-10-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Bruin |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.2 Diesel 4 WD GTM uitvoering |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
GH
|
| RDW variant |
N92
|
| RDW uitvoering |
60E
|
| RDW handelsnaam |
MAZDA CX-5
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0448*27 |
| Plaats chassisnummer | r. bodemplaat |
| Omschrijving defect | De luchtinlaatklep kan in gesloten stand blokkeren als gevolg van roetaccumulatie. Hierdoor kan de luchtinlaatklep niet goed functioneren. |
| Materiële gevolgen | Wanneer de luchtinlaatklep in gesloten toestand blokkeert, bestaat de mogelijkheid dat de motor tijdens het rijden spontaan afslaat. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de luchtinlaatklep controleren en indien nodig reinigen of vervangen. Tevens zal de motorregeleenheid worden voorzien van gemodificeerde software. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0182 685000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | G |
| CO2 uitstoot |
136 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Ledig gewicht |
1455 kg
|
| Massa rijklaar |
2110 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2110 kg
|
| Laadvermogen | 655 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 163 à € 172 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 11-09-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag |
| Airbag(s) side |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| bi-xenon adaptief (+koplampreiniging) |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen |
| Elektronische climate control |
| Extra getint glas |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| Keyless Entry |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Licht -en regensensor |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| nationale autopas |
| Navigatiesysteem |
| Open dak |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio CD-speler |
| Regensensor |
| Schuifdak |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Toerenteller |
| Trekhaak |
| Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorstoelen |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.