04-03-1998
Benzine
Automaat
282.408 km
2.319 cc
11 l/100km
04-03-1998
Benzine
Automaat
282.408 km
2.319 cc
11 l/100km
| Kenteken | TB-JG-56 Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | C70 |
| Tellerstand |
282.408 km, op 26-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | 435 Saffron Pearl (geel) |
| Uitvoering | 2.3 T-5 Intro-Line - Saffron Pearl |
| Carrosserievorm | Coupé |
| RDW variant |
NK53
|
| RDW uitvoering |
NK5306
|
| RDW handelsnaam |
C70
|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*96/27*0015*00 |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Tellerstand |
282.408 km, op 26-11-2025
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 2
|
| Verbruik gecombineerd |
11 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
17 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Ledig gewicht |
1507 kg
|
| Massa rijklaar |
1890 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1890 kg
|
| Laadvermogen | 383 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 3 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| APK vervaldatum | 10-07-2027 |
| 17inch LM velgen |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| elektrisch glazen kanteldak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel) |
| Elektrisch glazen schuifdak |
| elektrisch open dak |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen |
| elektrisch schuifdak |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak |
| elektrisch transparant schuifdak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Hoofdsteunen |
| Houtafwerking interieur |
| Hout inleg dashboard |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lichtmetalen velgen |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Side Impact Protection System |
| Sportonderstel |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.