11-04-2016
Benzine
Handgeschakeld
137.912 km
1.197 cc
5 l/100km
11-04-2016
Benzine
Handgeschakeld
137.912 km
1.197 cc
5 l/100km
| Kenteken | TB-993-S Switch kenteken |
| Merk | SKODA |
| Model | FABIA |
| Tellerstand |
137.912 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Rood |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.2 TSI Monte-Carlo Airco Navigatie |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
5J
|
| RDW variant |
ABCJZCX01
|
| RDW uitvoering |
NFM5FM52T106M617
|
| RDW handelsnaam |
FABIA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2001/116*0291*47 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
107 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 399,00 x 173,00 x 147,00 cm |
| Ledig gewicht |
1009 kg
|
| Massa rijklaar |
1564 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1564 kg
|
| Laadvermogen | 555 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 10-02-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 15""" |
| Achterbank neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Alarm |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti doorSlip Regeling |
| Anti Slip Control |
| APK |
| Apple Car Play |
| Audio installatie |
| Automatisch Sper Differentieel |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Blue tooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| bumpers en spiegels in car.kleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| dealer onderhouden |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch sperdifferentieel |
| Extra getint glas |
| handgeschakeld |
| hoofdsteunen voor en achter |
| incl boekjes |
| Isofix |
| LED-dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Licht en zicht-pakket |
| Metallic lak |
| Mistlampen adaptief |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuurwiel met boordcomputer |
| Multimedia-voorbereiding |
| nationale autopas |
| Navigatie-pakket |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatie full map |
| Navigatiesysteem |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Panoramadak |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| ruitenwisser achter |
| signaal vergeten verlichting |
| Sport-pakket |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Sproeier |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tech pakket |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
| zeer nette auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.