28-06-2018
Benzine
Handgeschakeld
54.098 km
1.398 cc
5 l/100km
28-06-2018
Benzine
Handgeschakeld
54.098 km
1.398 cc
5 l/100km
| Kenteken | TB-276-G Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | CORSA-E |
| Tellerstand |
54.098 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.4 Edition|Airco|Carplay|PDC|Navigatie|Nap |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
S-D
|
| RDW variant |
CADRC12
|
| RDW uitvoering |
BX2E6EHLA5
|
| RDW handelsnaam |
CORSA-E
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0379*41 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
114 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 13 seconden |
| Afmetingen | 402,00 x 178,00 x 148,00 cm |
| Ledig gewicht |
1063 kg
|
| Massa rijklaar |
1630 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1630 kg
|
| Laadvermogen | 567 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 28-06-2026 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Type distributie | Onbekend |
| Onderhoudsinterval | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Interieurfilter | 60.000 km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 60.000 km / 48 maanden |
| Motorolie | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Oliefilter | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Remvloeistof | 24 maanden |
| V-riem | 150.000 km / 72 maanden |
| Bougie | 60.000 km / 48 maanden |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Edition+ pakket |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Hill hold-functie |
| IntelliLink Pakket |
| Lederen stuurwiel |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatie full map |
| Parkeersensor achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio CD-speler |
| Regensensor |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.