29-06-2018
Elektrisch
Automaat
230.155 km
Onbekend
Onbekend
29-06-2018
Elektrisch
Automaat
230.155 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | TB-233-D Switch kenteken |
| Merk | TESLA |
| Model | MODEL X |
| Tellerstand |
230.155 km, op 26-02-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs (grijs) |
| Uitvoering | 75D Base | Gratis Superchargen* | 86,8% SOH | CCS upgrade | Premium connectivity |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
002
|
| RDW variant |
75X
|
| RDW uitvoering |
B20B5T
|
| RDW handelsnaam |
MODEL X
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0667*20 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 245 kW |
| Vermogen elektromotor | 245 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 75 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 71,25 kWh |
| Actieradius (geschat) | 304 km |
| Actieradius zomer | 291 km |
| Actieradius winter | 241 km |
| Actieradius zonder range extender | 417 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 17 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 4,41 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 99,49 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 20,83 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 3,41 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | SC |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 120 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,50 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 406,40 km/h |
| Verbruik geschat | 27,23 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 22 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 27,31 kWh/100km |
| Verbruik winter | 32,98 kWh/100km |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Afmetingen | 505,00 x 200,00 x 1.684,00 cm |
| Ledig gewicht |
2327 kg
|
| Massa rijklaar |
2985 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2985 kg
|
| Laadvermogen | 658 kg |
| Trekgewicht geremd | 2250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 110 à € 120 per maand |
| APK vervaldatum | 29-06-2027 |
| Achterspoiler |
| Achterstoelen verwarmd |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Autopilot |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Carbonafwerking interieur |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Luchtvering |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramische voorruit |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Spoiler |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Trekhaak |
| Verkeersbord detectie |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.