01-02-2020
Benzine
Automaat
75.755 km
1.368 cc
7 l/100km
01-02-2020
Benzine
Automaat
75.755 km
1.368 cc
7 l/100km
| Kenteken | T-961-GK Switch kenteken |
| Merk | Jeep |
| Model | Compass |
| Tellerstand |
75.755 km, op 04-05-2023
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.4 MultiAir Limited 4x4 DAB+|Keyless|Stuurverwarming|Keyless|Camera|AppleCarplay |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
MX
|
| RDW variant |
JHTFE
|
| RDW uitvoering |
K5MN1B
|
| RDW handelsnaam |
Compass
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1410*00 |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Afmetingen | 439,00 x 182,00 x 164,00 cm |
| Ledig gewicht |
1515 kg
|
| Massa rijklaar |
1615 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2086 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 81 à € 90 per maand |
| APK vervaldatum | 28-02-2027 |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Afwijkende dakkleur |
| Airco (automatisch) |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Premium kleur |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon koplampen |
| Xenon koplampen met reiniging |
| Xenon verlichting |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.