21-07-2023
Elektrisch
Automaat
31.619 km
Onbekend
Onbekend
21-07-2023
Elektrisch
Automaat
31.619 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | T-915-LZ Switch kenteken |
| Merk | Tesla |
| Model | Model X |
| Tellerstand |
31.619 km, op 30-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Rood |
| Tint | Normaal |
| Uitvoering | Dual Motor AWD 100 kWh |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
004
|
| RDW variant |
XB1D
|
| RDW uitvoering |
B1T2S5M1C4
|
| RDW handelsnaam |
MODEL X
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2018/858*00086*05 |
| Omschrijving defect | Door onjuiste software in het eCall-audiosysteem is de audiocommunicatie tussen inzittenden en de alarmcentrale niet beschikbaar wanneer de voorste passagiersstoel bezet is. |
| Materiële gevolgen | Dit kan leiden tot onduidelijke informatie over het ongeval bij de alarmcentrale waardoor de hulpverlening mogelijk vertraagt en de inzittenden gevaar lopen. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | Het eCall-audiosysteeml krijgt een OTA (over the air) update. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0)137 99 95 25 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 4 seconden |
| Afmetingen | 506,00 x 200,00 x 168,00 cm |
| Ledig gewicht |
2315 kg
|
| Massa rijklaar |
2771 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2771 kg
|
| Laadvermogen | 456 kg |
| Trekgewicht geremd | 2300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 1 |
| Wegenbelasting | € 109 à € 120 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| APK vervaldatum | 21-07-2027 |
| Achterspoiler |
| Achterstoelen verwarmd |
| Achteruitrijcamera |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenreparatieset |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Electronic climate controle |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| Instructieboekjes aanwezig |
| Keyless Entry |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| Multi-Coat Red |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Onderhoudsboekje (digitaal) |
| Onder voorbehoud van fouten |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramische voorruit |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rookvrij |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Trekhaak |
| Verkeersbord detectie |
| Volledige onderhoudshistorie beschikbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| WiFi voorbereiding |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.