13-09-2017
Benzine
Automaat
118.733 km
2.488 cc
7 l/100km
13-09-2017
Benzine
Automaat
118.733 km
2.488 cc
7 l/100km
| Kenteken | T-914-BJ Switch kenteken |
| Merk | MAZDA |
| Model | MAZDA CX-5 |
| Tellerstand |
118.733 km, op 21-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Rood |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.5 SkyActiv-G 194 GT-M 4WD Leer Trekhaak ACC Vol! |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
KF
|
| RDW variant |
GWM
|
| RDW uitvoering |
A2W0
|
| RDW handelsnaam |
MAZDA CX-5
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1803*02 |
| Omschrijving defect | Door een onjuiste aansturing van het hydraulische kleppentrein kan de inlaatklep, tijdens bepaalde bedrijfsomstandigheden, in contact komen met andere inwendige bewegende motoronderdelen. |
| Materiële gevolgen | De klepbediening kan uit positie komen waardoor de verbranding wordt verstoord, vermogensverlies optreedt en/of het MIL-controlelampje oplicht. In het slechtste geval kan de motor onderweg stilvallen en niet meer starten, wat het risico op een ongeval verhoogt. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de motorsoftware updaten. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0182 685000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 455,00 x 184,00 x 168,00 cm |
| Ledig gewicht |
1460 kg
|
| Massa rijklaar |
2143 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2143 kg
|
| Laadvermogen | 683 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 30-09-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| ABS |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| achterbank met armsteun en skiluik |
| Achterbank verwarmd |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco met automatische regeling |
| Alarm |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| APK |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| Audio installatie premium |
| Automaat |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| DAB ontvanger |
| Dakrails |
| dealer onderhouden |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Dynamic Stability Control |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| ESP |
| Extra getint glas |
| garantie |
| Getint glas |
| Gordelspanners |
| Grootlicht-assistent |
| Head-up display |
| Hill hold-functie |
| hill hold functie |
| hoofdsteunen voor en achter |
| in hoogte verstelb. stoel(en) |
| Keyless Entry |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen interieur |
| Lederen stuurwiel |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Luxe lederen bekleding |
| Luxe lederen interieur |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| nationale autopas |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| nieuwstaat |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| parkdistance control achter |
| parkdistance control voor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Speciale kleur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming voor |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| variable interval ruitenwisser |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorstoelen |
| Vierwielaandrijving (4x4) |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| xenon koplampen (+koplampreiniging) |
| zeer mooie en complete limousine |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden automobiel |
| zeer nette auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.