30-09-2023
Elektrisch
Automaat
34.470 km
Onbekend
Onbekend
30-09-2023
Elektrisch
Automaat
34.470 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | T-893-ZX Switch kenteken |
| Merk | MG |
| Model | MG4 Electric |
| Tellerstand |
34.470 km, op 16-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | Long Range Comfort 64 kWh Fase 3 - WLTP 450 KM, Carplay, Navi, Cruise |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
SEH3
|
| RDW variant |
1EAB2EI
|
| RDW uitvoering |
BF5LKEBB
|
| RDW handelsnaam |
MG4 ELECTRIC
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2018/858*00093*04 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 150 kW |
| Vermogen elektromotor | 150 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 64 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 60,80 kWh |
| Actieradius (geschat) | 354 km |
| Actieradius zomer | 334 km |
| Actieradius winter | 288 km |
| Actieradius zonder range extender | 450 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 5,82 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 81,41 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 140 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,36 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 641,86 km/h |
| Verbruik geschat | 19,94 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 16 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 19,62 kWh/100km |
| Verbruik winter | 23,51 kWh/100km |
| Tellerstand |
34.470 km, op 16-04-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2025
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Afmetingen | 429,00 x 184,00 x 150,00 cm |
| Ledig gewicht |
1626 kg
|
| Massa rijklaar |
1726 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2113 kg
|
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Wegenbelasting | € 66 à € 72 per maand |
| APK vervaldatum | 30-09-2027 |
| 100% Dealeronderhouden |
| ABS |
| Achterruitenwisser |
| Airbag, zijdelings voor 2x |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning, automatisch |
| Alarminstallatie |
| Android Auto |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrole |
| Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar |
| Bluetooth carkit |
| Bots waarschuwing systeem |
| Centrale deurvergrendeling, handbediend |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Dakspoiler |
| Dealeronderhouden |
| Deelb. achterbank (ongelijke delen) |
| Dimlichten automatisch |
| EBD |
| El. verstelbare spiegels, verwarmd |
| Electronic Climate control |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| ESP |
| Extra getint glas achter |
| file assistent |
| Gordijn/hoofd airbags voor |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Keyless Entry |
| LED-koplampen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen Stuur |
| Lichtmetalen velgen 17 inch |
| Mistlampen |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatiesysteem |
| Onderhoudsboekje aanwezig |
| Oplaadmogelijkheid |
| Park control achter |
| Passagiersstoel hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Radio DAB |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Spraakbediening |
| Startonderbreking |
| Stuur kunstleder |
| USB aansluiting |
| Vehicle-to-load |
| Verkeersbordenherkenning |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbaar stuur |
| Verwarmde achterruit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorspoiler |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.