18-05-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
88.103 km
1.997 cc
2 l/100km
18-05-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
88.103 km
1.997 cc
2 l/100km
| Kenteken | T-869-RJ Switch kenteken |
| Merk | LAND ROVER |
| Model | RANGE ROVER VELAR |
| Tellerstand |
88.103 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Tint | Licht |
| Uitvoering | 2.0 P400e R-Dynamic Panoramadak/Stoelverwarming/360 Camera/Meridian sound/Cruise control/Lane assist/Dodehoeksdetectie/Apple carplay/Stuurverwarming |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
LY
|
| RDW variant |
HMCDC0
|
| RDW uitvoering |
50CA000
|
| RDW handelsnaam |
RANGE ROVER VELAR
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e5*2007/46*1057*06 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 297 kW |
| Vermogen elektromotor | 105 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 13,70 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 52 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 32 kW |
| Verbruik gemiddeld | 21,80 kWh/100km |
| Omschrijving defect | De motor kan oververhit raken door een mogelijk defect aan de aandrijfriem van de koelvloestofpomp waardoor koelvloeistoflekkage kan optreden. |
| Materiële gevolgen | Lekkende koelvloeistof vergroot de kans op brand in de motorruimte die zich kan verspreiden naar de gehele auto. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal het bochtstuk van de motorkoelvloeistof en de koelvloeistofinlaatleiding van de turbocompressor vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0221212 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De aandrijfriem van de koelvloeistofpomp kan stuk gaan. Er is dan kans op oververhitting en scheurvorming in het bochtstuk van het koelvloeistofkanaal. |
| Materiële gevolgen | Lekkage van koelvloeistof op het hitteschild van de turbocompressor kan brand in de motorruimte veroorzaken. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | Het bochtstuk van het koelsysteem en de inlaat van de koelvloeistofleiding wordt vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0221212 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 147 à € 161 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 18-05-2028 |
| Achterbank elektrisch verstelbaar |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Cold Climate Pack |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Drive Pack |
| Driver Assistance Pack |
| Dynamic Handling Pack |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| Keyless Entry |
| Koplampreiniging |
| Kruisend verkeer detectie |
| Kunstlederen/microvezel bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen interieurdelen |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Luxe lederen bekleding |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parking Pack |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Uitparkeer waarschuwing |
| Verkeersbord detectie |
| Verw. voorruit en ruitensproeiers |
| Verwarmde voorruit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.