02-03-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
83.010 km
1.395 cc
1 l/100km
02-03-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
83.010 km
1.395 cc
1 l/100km
| Kenteken | T-809-XT Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | GOLF GTE |
| Tellerstand |
83.010 km, op 25-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 eHybrid GTE KeylessGo Camera IQ 19" |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
CD
|
| RDW variant |
ACDGEAX0
|
| RDW uitvoering |
FD6FD6DD001P4BISON1M
|
| RDW handelsnaam |
GOLF GTE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2014*11 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 180 kW |
| Vermogen elektromotor | 85 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 12,80 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 62 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,60 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 14,50 kWh/100km |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 428,00 x 179,00 x 149,00 cm |
| Ledig gewicht |
1524 kg
|
| Massa rijklaar |
2040 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2040 kg
|
| Laadvermogen | 516 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 17-03-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Aanhanger-assistent |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag-pakket |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco separaat achter |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| CarPlay |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| File-assistent |
| Geldige APK (minimaal 6 mnd) |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| Inductieladen |
| IQ LIGHT |
| IQ Light Middenlijn |
| Keyless Entry |
| Keyless go |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED-lichtpakket |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Matrix LED koplampen |
| Metaalkleur parelmoer |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| Navigatie full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sfeerverlichting |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Uitwijk assistent |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Velours bekleding |
| Verkeersbord detectie |
| Verkeerslichtherkenning |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Winter-pakket |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.