31-07-2012
Benzine
Handgeschakeld
197.507 km
1.242 cc
5 l/100km
31-07-2012
Benzine
Handgeschakeld
197.507 km
1.242 cc
5 l/100km
| Kenteken | T-756-RV Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | FIESTA |
| Tellerstand |
197.507 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.25 Limited|Carplay|Stoelvw|Airco|El.Ramen|APK |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
JA8
|
| RDW variant |
STJB1J
|
| RDW uitvoering |
5ABAAB
|
| RDW handelsnaam |
FIESTA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0069*09 |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
124 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 152 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 17 seconden |
| Afmetingen | 395,00 x 172,00 x 148,00 cm |
| Ledig gewicht |
954 kg
|
| Massa rijklaar |
1495 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1495 kg
|
| Laadvermogen | 541 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 15-08-2026 |
| achterbank in delen neerklapbaar. |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| APK |
| AUX ingang |
| Bluetooth Aansluiting |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| bumpers en spiegels in car.kleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Car Play |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling en elektrische ramen. |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cool-sound-pakket |
| Derde remlicht |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen |
| Elektrische ramen voor |
| handgeschakeld |
| hoofdsteunen voor en achter |
| incl boekjes |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Radio CD-speler |
| Startblokkering |
| Stoffen bekleding |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Toerenteller |
| Voorstoelen verwarmd |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
| zeer nette auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.