27-06-2023
Elektrisch
Automaat
77.777 km
Onbekend
Onbekend
27-06-2023
Elektrisch
Automaat
77.777 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | T-754-HH Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Corsa-e |
| Tellerstand |
77.777 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | Level 2 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
U
|
| RDW variant |
H
|
| RDW uitvoering |
ZKXZ-X0L000
|
| RDW handelsnaam |
CORSA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0639*23 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 100 kW |
| Vermogen elektromotor | 100 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 50 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 47,50 kWh |
| Actieradius (geschat) | 261 km |
| Actieradius zomer | 245 km |
| Actieradius winter | 211 km |
| Actieradius zonder range extender | 330 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 4,55 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 76,42 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 13,89 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 2,27 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 100 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,40 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 432,11 km/h |
| Verbruik geschat | 21,11 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 17 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 20,78 kWh/100km |
| Verbruik winter | 24,89 kWh/100km |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Afmetingen | 406,00 x 175,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1430 kg
|
| Massa rijklaar |
1920 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1920 kg
|
| Laadvermogen | 490 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 53 à € 58 per maand |
| APK vervaldatum | 27-06-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco (automatisch) |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless start |
| Microvezel bekleding |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| Oplaadmogelijkheid |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Speciale kleur |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtepomp |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.