30-05-2016
Benzine
Automaat
150.646 km
2.995 cc
8 l/100km
30-05-2016
Benzine
Automaat
150.646 km
2.995 cc
8 l/100km
| Kenteken | T-726-SK Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | Q7 |
| Tellerstand |
150.646 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 3.0 TFSI quattro Pro Line S |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
4L
|
| RDW variant |
XCRECQ2
|
| RDW uitvoering |
QA8D5006P4L027MMEM1S
|
| RDW handelsnaam |
Q7
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0350*23 |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte by voorwielscherm |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
179 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 505,00 x 197,00 x 174,00 cm |
| Ledig gewicht |
1945 kg
|
| Massa rijklaar |
2740 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2740 kg
|
| Laadvermogen | 795 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 120 à € 132 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 09-09-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| 4-wiel besturing |
| 4x4 |
| Aanhanger-assistent |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Android auto / Apple carplay |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun |
| Armsteun voor |
| Assistance pakket |
| Assistentie Pakket |
| Audio installatie |
| Audio installatie high-end |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling |
| Automatische niveauregeling |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bochtverlichting |
| Boordcomputer |
| Botswaarschuwing |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektronisch verstelbaar |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Camera |
| CD |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dagrijverlichting |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Digitale radio-ontvangst |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie |
| Dodehoek detector |
| DVD-wisselaar |
| DVD speler |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische stoelverstelling |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronische parkeerrem |
| Emergency Brake Assist |
| Entertainment system |
| Extra getint glas |
| Geluidwerend glas |
| Getinte ramen |
| Grootlicht-assistent |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| Hill-Hold Control |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Isofix |
| Katalysator |
| Kentekenregistratie |
| Keyless Entry |
| Koplamp volledig LED |
| Lane Departure Warning Systeem |
| Laserlicht |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Leder-pakket |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieurdelen |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED verlichting |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 22" |
| Lichtsensor |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| Matrix LED koplampen |
| Multifunctioneel lederen stuurwiel |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Nachtzicht-assistent |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Navigatiesysteem |
| Night view assist |
| Noodoproepsysteem |
| Open dak |
| Optie-pakket |
| Panorama dak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeerhulp |
| Parkeerhulp achter |
| Parkeerhulp automatisch |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Pechset |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelflippers |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sfeerverlichting |
| S Line exterieur |
| Snelheidsbeperkingsinstallatie |
| Sound system |
| Spoiler |
| Sport pakket |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Standkachel |
| Start/Stop-systeem |
| Start/stop systeem |
| Stoelen-pakket |
| Stoelverwarming |
| Stuurwiel verwarmd |
| Stuurwielverwarming |
| Traction Control |
| Trekhaak |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| USB |
| Verblindingsvrij grootlicht |
| Verkeersbord detectie |
| Verkeersbordherkenning |
| Vermoeidheidsdetectie |
| Verwarmde voorruit |
| Verwarmde voorstoelen |
| Vierseizoenenbanden |
| Voorruitverwarming |
| Voorstoelen |
| Voorstoelen verwarmd |
| Voorstoelen verwarmd en geventileerd |
| Warmtewerend glas |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
| Zij-airbags |
| Zonnescherm achterruit |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.