29-09-2023
Benzine
Handgeschakeld
32.757 km
999 cc
Onbekend
29-09-2023
Benzine
Handgeschakeld
32.757 km
999 cc
Onbekend
| Kenteken | T-723-ZF Switch kenteken |
| Merk | NISSAN |
| Model | NISSAN JUKE |
| Tellerstand |
32.757 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.0 DIG-T Tekna | CARPLAY | Trekhaak | 19 Inch -2e PINKSTERDAG OPEN!- |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
F16
|
| RDW variant |
A
|
| RDW uitvoering |
A18
|
| RDW handelsnaam |
NISSAN JUKE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*6697*10 |
| Tellerstand |
32.757 km, op 23-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2025
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 421,00 x 180,00 x 159,00 cm |
| Ledig gewicht |
1162 kg
|
| Massa rijklaar |
1700 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1700 kg
|
| Laadvermogen | 1 kg |
| Trekgewicht geremd | 1250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 631 kg |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 29-09-2027 |
| 1/2 Lederen bekleding |
| 360 camerasysteem |
| Aansluiting USB |
| ABS |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Achteruitrijcamera |
| Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling |
| Airbag(s) voor + zij |
| Airbag(s) voor + zij + overige |
| Airconditioning |
| Android Auto |
| Anti Slipregeling |
| Apple CarPlay |
| Audio |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitensp elektrisch verwarmbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Camera voor |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| Cruise control (adaptief) |
| DAB+ |
| Ecc |
| El. bedienbare ramen achter |
| El. bedienbare ramen voor |
| El. inklapbare buitenspiegels |
| El. Ramen |
| El. verstelbare buitenspiegels |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| ESP |
| Grootlichtassistent |
| Handsfree bluetooth |
| Hill hold |
| Hoofdsteunen achter |
| Keyless Entry |
| Keyless entry/start/stop |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| kunstlederen interieurdelen |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lichtsensor |
| LM-velgen |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatie via telefoonkoppeling App |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| PDC |
| Privacy glass |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijbaanassistentie |
| Sportpakket (exterieur) |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Telefoonintegratie premium |
| Touchscreen |
| Trekhaak |
| Verkeersbordherkenning |
| Vermoeidheids herkenning |
| Voetgangersveiligheidssysteem |
| wifi |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.