02-02-2018
Benzine
Automaat
132.451 km
1.368 cc
7 l/100km
02-02-2018
Benzine
Automaat
132.451 km
1.368 cc
7 l/100km
| Kenteken | T-613-ZZ Switch kenteken |
| Merk | JEEP |
| Model | COMPASS |
| Tellerstand |
132.451 km, op 07-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 MultiAir Limited 4x4 // NAVI // CAMERA // CRUISE // PDC // STOEL&STUUR VERWARMING // |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
MX
|
| RDW variant |
JHTFE
|
| RDW uitvoering |
J5MN1A
|
| RDW handelsnaam |
COMPASS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2007/46*4037*01 |
| Tellerstand |
132.451 km, op 07-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De bevestigingsmoeren voor het opblaassysteem in de passagiersairbagmodule zitten mogelijk onvoldoende vast. Hierdoor kunnen de bevestigingsmoeren losraken en buiten en/of binnen de kusseneenheid terecht komen. |
| Materiële gevolgen | Indien de passagiersairbag wordt geactiveerd kunnen de bevestigingsmoeren het interieur ingeschoten worden. Hierdoor kunnen inzittende letsel oplopen. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal het opblaassysteem van de passagiersairbag vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 34280000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Een onderdeel van de rugleuningvergrendelinrichting van de achterbank is verkeerd ontworpen. Hierdoor kan de rugleuning ontgrendelen tijdens een aanrijding waarbij de buitenste veiligheidsgordels op de achterbank niet in gebruik zijn. |
| Materiële gevolgen | De lading in de bagageruimte kan tijdens een frontale aanrijding naar voren schuiven en de inzittenden verwonden. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal een onderdeel van de rugleuningvergrendelinrichting vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 34280000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
1515 kg
|
| Massa rijklaar |
2087 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2087 kg
|
| Laadvermogen | 572 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 11-05-2027 |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dodehoek detector |
| Drive Assist Pack |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Infotainment-pack |
| Keyless Entry |
| Koplampen adaptief |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lichtmetalen velgen 18" l |
| Mistlampen adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Premium Pack |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Startblokkering |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Verwarmde voorstoelen |
| Visibility-pack |
| Xenon koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.