24-06-2020
Benzine
Automaat
46.244 km
2.995 cc
Onbekend
24-06-2020
Benzine
Automaat
46.244 km
2.995 cc
Onbekend
| Kenteken | T-609-NT Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | S5 Cabriolet |
| Tellerstand |
46.244 km, op 24-11-2023
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Mythoszwart metallic (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Cabriolet 3.0 TFSI Quattro LED MATRIX | RS STOELEN |
| Carrosserievorm | Cabriolet |
| RDW type |
B8
|
| RDW variant |
K2CWGDQ1
|
| RDW uitvoering |
QA8QA8D5025RT241E19S
|
| RDW handelsnaam |
S5 Cabriolet
|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0430*70 |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Afmetingen | 470,00 x 185,00 x 137,00 cm |
| Ledig gewicht |
1815 kg
|
| Massa rijklaar |
2340 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2340 kg
|
| Laadvermogen | 525 kg |
| Trekgewicht geremd | 1900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 24-06-2028 |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Alarmsysteem |
| Aluminium delen exterieur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Climat control gescheiden |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Drive mode knop |
| Dynamiche knipperlichten |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare kap |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplamp LED met adaptieve lichtverdeling en Bochtverlichting |
| Kunstlederen/microvezel bekleding |
| Laser LED koplampen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen kuipstoelen |
| Led matrix |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen multi-spaaks 19" |
| Luxe lederen bekleding |
| Luxe lederen interieur |
| Matrix LED koplampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Remzadels Rood |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schaalstoelen |
| Schakelflipppers |
| Smartphone integratie |
| Sport-uitlaatsysteem met klep |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stoelmassage |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.