04-07-2018
Benzine
Automaat
136.781 km
1.395 cc
5 l/100km
04-07-2018
Benzine
Automaat
136.781 km
1.395 cc
5 l/100km
| Kenteken | T-522-KJ Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A4 |
| Tellerstand |
136.781 km, op 05-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 TFSI S EDITION | S-TRONIC | LED- MATRIX | BLACK OPTIK | 19" AUDI SPORT | HALFLEDER | ACC | VOL! |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
B8
|
| RDW variant |
A2CVNAF1
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CK005P8W08S57M
|
| RDW handelsnaam |
A4 AVANT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0430*54 |
| Omschrijving defect | De vergrendelbout van de zwenkbare trekhaak kan mogelijk breken, waardoor het vergrendelmechanisme niet goed kan vergrendelen. |
| Materiële gevolgen | Omlaag zakken van de trekhaak tijdens gebruik, verliezen/losraken van de aanhangwagen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de trekhaak controleren en zonodig de zwenkmodule vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-28344857 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 473,00 x 184,00 x 139,00 cm |
| Ledig gewicht |
1390 kg
|
| Massa rijklaar |
2005 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2005 kg
|
| Laadvermogen | 615 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 27-02-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| aanhanger assistent |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank neerklapbaar (gelijke delen) |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Achterspoiler |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag hoofd achter |
| Airbag hoofd voor |
| Airbag knie bestuurder |
| Airbag opzij achter |
| Airbag opzij voor |
| Airbag passagier |
| Airco separaat achter |
| Alarm klasse 3 |
| Alarmsysteem |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Antiblokkeersysteem (ABS) |
| Antislipregeling (ASR) |
| Armsteun voor |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Audio installatie |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatisch Sper Differentieel |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX/USB ingang |
| Bagage afdekhoes |
| Bandenspanning controlesysteem |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bekleding half leder/half alcantara |
| Bekleding half leder/half stof |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling afstandbediening |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare ramen achter |
| Elektrisch bedienbare ramen voor |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare buitenspiegels |
| Elektronisch sperdifferentieel |
| Entertainmentsysteem achter |
| Gordelspanners |
| Grootlicht-assistent |
| Grootlichtassistent |
| Handsfree |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Infotainment |
| Isofix |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen sproeier |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/alcantara bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED verlichting |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lendesteun verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtsensor |
| Matrix LED koplampen |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun achter |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen achter |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Navigatiesysteem |
| Nivoregeling |
| Parkeer-assistent |
| Parkeerassistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Parkeersensor voor |
| Portierverlichting |
| Regensensor |
| Reservewiel |
| Rijprofiel selectie |
| Rijstrookdetectie |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| ruitenwisser achter |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sportonderstel |
| Sportpakket |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Stabiliteitsregeling (ESP) |
| Start/stop systeem |
| Startknop |
| Startonderbreking |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur in hoogte verstelbaar |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Trekhaak afneembare kogel |
| Trekhaak Elektrisch |
| Verkeersbord detectie |
| Verlichting adaptief |
| Vermoeidheids assistent |
| Verstelbare gordelhoogte |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmbare buitenspiegels |
| Verwarmbare ruitensproeiers |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtewerend glas |
| Wegrijassistent helling |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.