18-12-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
93.407 km
1.332 cc
1 l/100km
18-12-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
93.407 km
1.332 cc
1 l/100km
| Kenteken | T-410-TK Switch kenteken |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | A-klasse |
| Tellerstand |
93.407 km, op 04-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 250 e Premium Plus |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
F2A
|
| RDW variant |
X28QT2
|
| RDW uitvoering |
HZAA051A
|
| RDW handelsnaam |
A 250 e
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1829*13 |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Afmetingen | 446,00 x 185,00 x 146,00 cm |
| Ledig gewicht |
1580 kg
|
| Massa rijklaar |
2155 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2155 kg
|
| Laadvermogen | 575 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| APK vervaldatum | 26-05-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Grootlichtassistent |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| LED dagrijverlichting |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17" |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Matrix LED koplampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Sfeerverlichting |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Verlaagde carrosserie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.