13-07-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
17.394 km
1.490 cc
5 l/100km
13-07-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
17.394 km
1.490 cc
5 l/100km
| Kenteken | T-406-LJ Switch kenteken |
| Merk | TOYOTA |
| Model | TOYOTA YARIS CROSS |
| Tellerstand |
17.394 km, op 26-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.5 Hybrid Dynamic Camera/Navi/Cruise Rijklaar incl bovag garantie |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
XPB1F(M)
|
| RDW variant |
MXPJ10(H)
|
| RDW uitvoering |
MXPJ10L-BHXNBW(DD)
|
| RDW handelsnaam |
TOYOTA YARIS CROSS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*2018/858*00013*03 |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 417,00 x 177,00 x 160,00 cm |
| Ledig gewicht |
1150 kg
|
| Massa rijklaar |
1690 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1690 kg
|
| Laadvermogen | 540 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Aanhanger-assistent |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de TOYOTA op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.