22-05-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
194.123 km
1.984 cc
2 l/100km
22-05-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
194.123 km
1.984 cc
2 l/100km
| Kenteken | T-405-ZV Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | Q5 |
| Tellerstand |
194.123 km, op 25-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | DAYTONAGRAU (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 55 TFSI e quattro Competition 367PK SOH-TEST/PANO/V-COCKPIT/DAB/BOSE/CARPLAY/// |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
FY
|
| RDW variant |
XDLGAQ1
|
| RDW uitvoering |
QD7AD7DK002RT61C204B
|
| RDW handelsnaam |
Q5 55 TFSI E
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1550*16 |
| Omschrijving defect | De rubbers van de achterste draagarm kunnen mogelijk door spanning uitscheuren en de bevestigingsbouten daarvan kunnen breken, |
| Materiële gevolgen | De as instelling van de achteras kan wijzigen waardoor het voertuig scheef kan trekken. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer, deze vervangt de betreffende moeren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-28344857 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De achterbanden kunnen mogelijk ongelijkmatig afslijten als gevolg van een onjuiste verstelling van de wielstanden bij een eerdere uitgevoerde terugroepactie. |
| Materiële gevolgen | Verhoogde en ongelijkmatige slijtage van de banden kan leiden tot verminderde tractie of plotseling spanningsverlies. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer, deze controleert de afstelling van het onderstel en het slijtagebeeld van de banden. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-28344857 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Afmetingen | 466,00 x 189,00 x 161,00 cm |
| Ledig gewicht |
2005 kg
|
| Massa rijklaar |
2620 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2620 kg
|
| Laadvermogen | 615 kg |
| Trekgewicht geremd | 1750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 75 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 129 à € 141 per maand |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| NAP weblabel | Niet aanwezig |
1 gebrek geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| 1e eigenaar |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achterklep electrisch |
| afleverkosten 350euro |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Airco separaat achter |
| Alarmsysteem |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| Ambient lighting |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| audi-connect |
| Audi Drive Select |
| audi hold functie |
| Audi Music Interface |
| audi pre-sense |
| audi smartfone interface |
| Automaat |
| Automatisch Sper Differentieel |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| B&O Soundsystem |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| bumpers en spiegels in car.kleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comforttoegang |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| DAB radio |
| dak hemel zwart |
| Dakrails |
| dealer onderhouden |
| Dimlichten automatisch |
| electrische ramen voor en achter |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronisch sperdifferentieel |
| Extra getint glas |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Isofix |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/alcantara bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtpakket |
| Line assist |
| Luchtvering |
| Matrix LED koplampen |
| Metallic lak |
| multimedia-input |
| Multimedia-voorbereiding |
| nationale autopas |
| Navigatie-systeem |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatie groot scherm |
| onderhoud digitaal |
| Oplaadmogelijkheid |
| radio cd mp3 dvd audi mulimedia |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| ruitenwisser achter |
| S-Line interieur |
| s-line onderstel |
| S-Line pakket |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| servostuur |
| Sfeer verlichting |
| S Line exterieur |
| sport-modus |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| tft scherm |
| Toerenteller |
| Touchscreen |
| trekhaak electrisch inklapbaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| USB |
| Verkeersbord detectie |
| Vervolgbotsing preventie |
| Vierwielaandrijving (4x4) |
| Virtual cockpit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| WiFi voorbereiding |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de Audi op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.