21-09-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
40.000 km
2.998 cc
1 l/100km
21-09-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
40.000 km
2.998 cc
1 l/100km
| Kenteken | T-390-VS Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X5 XDRIVE50E |
| Tellerstand |
40.000 km, op 07-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | XDrive50e Launch Edition/Pano/Alarm klasse 5/Full Optie |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
G5X
|
| RDW variant |
41EU
|
| RDW uitvoering |
IAA50900
|
| RDW handelsnaam |
X5 XDRIVE50E
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1918*15 |
| Omschrijving defect | In het remsysteem kan een signaalstoring optreden. |
| Materiële gevolgen | Uitvallen van de remkrachtondersteuning- en remassistentie. Er wordt dan gewaarschuwd. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak met de merkdealer te maken. Deze zal de elektronische bediening van het remsysteem dan vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Afmetingen | 494,00 x 200,00 x 176,00 cm |
| Ledig gewicht |
2395 kg
|
| Massa rijklaar |
3200 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3200 kg
|
| Laadvermogen | 805 kg |
| Trekgewicht geremd | 2700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 165 à € 181 per maand |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| Accident Avoidance System |
| Accukoeling |
| Accuverwarming |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterspoiler |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airco automatisch |
| Airco separaat achter |
| Alarm klasse 3 |
| Alarm klasse 5 |
| Alcantara bekleding |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfort plus-pakket |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Driver Assistance Pack |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Exclusive-pakket |
| Extra getint glas |
| Geluidsisolerend glas |
| Geluidwerend glas |
| Grootlicht-assistent |
| Head-up display |
| Hill hold-functie |
| Innovation Pack |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koelbox |
| Koplampen adaptief |
| Kruisend verkeer detectie |
| LANE ASSIST |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen interieurdelen |
| Lederen sportstuur |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Luchtvering |
| M Aerodynamica |
| M Sportpakket |
| M Sportpakket Pro |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| R-Performance pakket |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sfeerverlichting |
| Side Assist |
| Sky Lounge |
| Sluitbekrachtiging |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Stoelen-pakket |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarming |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Verkeersbord herkenning |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Warmtecomfort pakket |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.