08-05-2006
Elektrisch en benzine
Automaat
246.252 km
3.311 cc
8 l/100km
08-05-2006
Elektrisch en benzine
Automaat
246.252 km
3.311 cc
8 l/100km
| Kenteken | T-382-RG Switch kenteken |
| Merk | Lexus |
| Model | RX |
| Tellerstand |
246.252 km, op 20-08-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 400h |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
MHU38(W)
|
| RDW uitvoering |
MHU38L-AWXGKW(1A)
|
| RDW handelsnaam |
LEXUS RX400H
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*2001/116*0098*00 |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| CO2 uitstoot |
192 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9.1 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7.6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Afmetingen | 476,00 x 185,00 x 168,00 cm |
| Ledig gewicht |
1975 kg
|
| Massa rijklaar |
2505 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2505 kg
|
| Laadvermogen | 530 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 124 à € 138 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 08-04-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco (automatisch) |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-wisselaar |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| knie airbag(s) |
| Koplampreiniging |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18" |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| navigatiesysteem full map |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorruit |
| Xenon koplampen |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.