30-06-2014
Benzine
Automaat
114.563 km
1.395 cc
6 l/100km
30-06-2014
Benzine
Automaat
114.563 km
1.395 cc
6 l/100km
| Kenteken | T-377-NN Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | Q3 |
| Tellerstand |
114.563 km, op 16-07-2023
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 1.4 TFSI Sport Edition/ 3XS-line/Pano/DSG/Volleder/Garantie |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
8U
|
| RDW variant |
XCHPBF1
|
| RDW uitvoering |
FD62E027R8U617MMEM1
|
| RDW handelsnaam |
Q3
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0591*09 |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Ledig gewicht |
1380 kg
|
| Massa rijklaar |
2005 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2005 kg
|
| Laadvermogen | 600 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| APK vervaldatum | 02-01-2027 |
| Airbags |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio-navigatie full map |
| audio-navigatie full map + hard disk |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Koplampreiniging |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Luxe lederen bekleding |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| S Line exterieur |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuur leder en multifunctioneel |
| wifi |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.