25-04-2016
Lpg g3 en benzine
Handgeschakeld
147.510 km
1.199 cc
6 l/100km
25-04-2016
Lpg g3 en benzine
Handgeschakeld
147.510 km
1.199 cc
6 l/100km
| Kenteken | T-365-FJ Switch kenteken |
| Merk | DACIA |
| Model | LODGY |
| Tellerstand |
147.510 km, op 16-04-2026
|
| Brandstof | Lpg g3 en benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.2 TCe Ambiance 5p. |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
SD
|
| RDW handelsnaam |
LODGY
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Aantal cilinders |
4
|
| Motorinhoud |
1.199 cc
|
| Turbo | Nee |
| Vermogen |
85 kW (115 pk)
|
| Type gasinstallatie |
115R gasinstallatie
|
| Topsnelheid | 179 km/h |
| Afmetingen | 452,00 x 177,00 x 166,00 cm |
| Ledig gewicht |
1230 kg
|
| Massa rijklaar |
1897 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1897 kg
|
| Laadvermogen | 667 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 83 à € 88 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 30-05-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.