15-12-2017
Benzine
Automaat
82.553 km
1.984 cc
7 l/100km
15-12-2017
Benzine
Automaat
82.553 km
1.984 cc
7 l/100km
| Kenteken | T-362-GN Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | Q5 |
| Tellerstand |
82.553 km, op 04-12-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 TFSI quattro Sport Pro Line S(Perfect OnderH, Panorama, Digitale Dash, StoelV, Climate Con, Cruise Con, Etc) |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
FY
|
| RDW variant |
XDAXBQ1
|
| RDW uitvoering |
QD7AD7CJ001PFY067MME
|
| RDW handelsnaam |
Q5
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1550*04 |
| Plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker |
| Omschrijving defect | De bevestiging van de wielkuipranden kan defect raken. |
| Materiële gevolgen | De wielkuipranden kunnen van de auto loskomen. Dit kan een gevaar opleveren voor de overige verkeersdeelnemers. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De merkdealer zal de vier wielkuipranden van een extra bout voorzien. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-28344857 Internetadres: |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De bevestiging van de achterste wielkuipranden kan defect raken. |
| Materiële gevolgen | De wielkuipranden kunnen van de auto loskomen. Dit kan een gevaar opleveren voor de overige verkeersdeelnemers. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De merkdealer zal de achterste wielkuipranden van verbeterde bevestigingsclips voorzien. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-28344857 Internetadres: |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
159 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 237 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Ledig gewicht |
1695 kg
|
| Massa rijklaar |
2400 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2400 kg
|
| Laadvermogen | 705 kg |
| Trekgewicht geremd | 2400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 99 à € 109 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
1 gebrek geconstateerd
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| Type | Interval |
|---|---|
| Onderhoudsinterval | 15.000 km / 12 maanden |
| Interieurfilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 30.000 km |
| Motorolie | 15.000 km / 12 maanden |
| Oliefilter | 15.000 km / 12 maanden |
| Remvloeistof | 24 maanden |
| V-riem | 60.000 km |
| Bougie | 60.000 km / 72 maanden |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Aerodynamica pakket |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco automatisch |
| Airco separaat achter |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| audio navigatie full map |
| Automaat |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnen/buitensp. aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Boordcomputer (verbruik e.d.) |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| dealer onderhouden |
| Digitale Cockpit |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronisch sperdifferentieel (EDS) |
| Extra getint glas |
| Isofix |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen sportstoelen |
| Lederen stuurwiel |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| LED koplampen |
| Multifunctioneel stuurwiel met boordcomputer |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Navigatie full map |
| navigatiesysteem full map |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Panoramadak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| S Line exterieur |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| USB aansluiting |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Virtual cockpit |
| Warmtewerend glas |
| WiFi voorbereiding |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de Audi op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.