10-12-2019
Elektrisch en benzine
Automaat
117.715 km
1.991 cc
2 l/100km
10-12-2019
Elektrisch en benzine
Automaat
117.715 km
1.991 cc
2 l/100km
| Kenteken | T-358-FX Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | C 300 E |
| Tellerstand |
117.715 km, op 29-01-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grafiet grijs (grijs) |
| Uitvoering | 300 e AMG/Memory/360 Cam/Burmester |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
204 K
|
| RDW handelsnaam |
C 300 E
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Omschrijving defect | De bevestigingsklem van de gasleidingen van het inertiseringssysteem kan mogelijk zijn klemkracht verliezen. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kan het Argon-beschermgas uit de gasleidingen van het inertiseringssysteem ontsnappen. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het controleren van de gasleidingverbinding van het inertiseringssysteem en indien nodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Ledig gewicht |
1770 kg
|
| Massa rijklaar |
2415 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2415 kg
|
| Laadvermogen | 645 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| APK vervaldatum | 25-06-2027 |
| 360 Camera (Rondom zicht) |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| AMG-styling |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Burmester Surround Audio |
| Carplay (Apple/Android) |
| Comand Navigatie systeem |
| Connected services |
| Cruise Control |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| Kruisend verkeer detectie |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| Kunstlederen bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19" |
| Luchtvering |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Sfeerverlichting |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Verlaagde carrosserie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
| Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.