28-06-2018
Benzine
Automaat
69.178 km
2.998 cc
7 l/100km
28-06-2018
Benzine
Automaat
69.178 km
2.998 cc
7 l/100km
| Kenteken | T-357-GV Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 340I XDRIVE |
| Tellerstand |
69.178 km, op 28-01-2024
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Mineral-weiss metallic (wit) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 340i xDrive M Sport Edition |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
3K
|
| RDW variant |
8H31
|
| RDW uitvoering |
6A150000
|
| RDW handelsnaam |
340I XDRIVE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0315*21 |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
168 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9.6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Afmetingen | 463,00 x 181,00 x 1.434,00 cm |
| Ledig gewicht |
1660 kg
|
| Massa rijklaar |
2230 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2230 kg
|
| Laadvermogen | 570 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 31-08-2026 |
| 20'' BMW Style 361 M Performance |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruit apart te openen |
| Achterruitwisser |
| Adaptief demping systeem |
| Airbags |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| DVD speler |
| Eibach verlagingsveren |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen interieurdelen |
| LED koplampen |
| LED koplampen adaptief |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| M-Pakket |
| M-Performance pakket |
| M Aerodynamica |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Premium kleur |
| Radio |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Smartphone integratie |
| Speciale kleur |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.