01-07-2019
Benzine
Handgeschakeld
48.798 km
1.199 cc
5 l/100km
01-07-2019
Benzine
Handgeschakeld
48.798 km
1.199 cc
5 l/100km
| Kenteken | T-357-GP Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Grandland X |
| Tellerstand |
48.798 km, op 22-05-2023
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.2 Turbo Ultimate/ Leder/ LED/ 360 Camera |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
Z
|
| RDW variant |
R
|
| RDW uitvoering |
HNSJ-C1B000
|
| RDW handelsnaam |
GRANDLAND X
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0597*09 |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Ledig gewicht |
1270 kg
|
| Massa rijklaar |
1900 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1900 kg
|
| Laadvermogen | 647 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 685 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 64 à € 71 per maand |
| APK vervaldatum | 31-08-2026 |
| 360 camera |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Climate Control |
| Comfortstoel(en) |
| Compleet Dealer onderhouden |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| USB/AUX ingang |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorruit |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.