11-11-2022
Elektrisch
Automaat
76.411 km
Onbekend
Onbekend
11-11-2022
Elektrisch
Automaat
76.411 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | T-352-GP Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | ID. BUZZ PRO 150 KW |
| Tellerstand |
76.411 km, op 06-01-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Geel |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1st Max 77kWh massage+memory stoelen/trekhaak |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
EB
|
| RDW variant |
ACEBJAL1FX2
|
| RDW uitvoering |
N3000DNA1AE55
|
| RDW handelsnaam |
ID. BUZZ PRO 150 KW
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Wit |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00164*01 |
| Omschrijving defect | Een of meerdere modules in de hoogvolt-accu kunnen een productiefout hebben. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kan de hoogvolt-accu thermisch overbelast raken, wat mogelijk kan leiden tot brand. Dit kan zware of dodelijke verwondingen voor de inzittenden veroorzaken. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de HV-accu controleren, indien nodig repareren en controle-software installeren. Om het risico tot een minimum te beperken, is het essentieel dat de auto alleen in de buitenlucht en niet verder dan 80% wordt geladen (Battery Care Mode). |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0880 330 109 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 145 km/h |
| Afmetingen | 471,00 x 199,00 x 191,00 cm |
| Ledig gewicht |
2359 kg
|
| Massa rijklaar |
3000 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3000 kg
|
| Laadvermogen | 641 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Wit |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 116 à € 127 per maand |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| NAP weblabel | Niet aanwezig |
| APK vervaldatum | 13-01-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| actieve noodgeval assistent |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Autotelefoon voorbereiding |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots herkenning en activatie |
| Buitenspieg.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| centrale airbag voor |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Extra getint glas achter |
| file assistent |
| Geluidsimulator |
| Geluidsisolerend glas |
| Grootlichtassistent |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Interieur voorverwarming/(koeling) |
| keyless entry/start |
| LED achterlichten |
| lendesteun(en) elektrisch verstelbaar |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 21" |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| multimedia scherm groot |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sfeerverlichting |
| Smartphone integratie |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur kunstleder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Voorstoelen verwarmd en elektrische lendesteunen |
| zij airbag(s) voor |
| Zijschuifdeur links |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.