21-09-2022
Elektrisch
Automaat
34.445 km
Onbekend
Onbekend
21-09-2022
Elektrisch
Automaat
34.445 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | T-344-NZ Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | ID.4 PURE 109 KW |
| Tellerstand |
34.445 km, op 04-11-2025
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | Pure 52 kWh | Pano | Massage | Camera | Pro |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
E2
|
| RDW variant |
4ACEBJAL1KX2
|
| RDW uitvoering |
BPE1MH0020O1BSA
|
| RDW handelsnaam |
ID.4 PURE 109 KW
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00004*08 |
| Omschrijving defect | Voor de schroefverbinding tussen de rugleuning en de zitting van de voorstoelen zijn mogelijk verkeerde bouten toegepast. |
| Materiële gevolgen | Bij een ongeval kan de beschermende werking van de stoel onvoldoende zijn. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de schroefverbindingen vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 088 033 0109 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Afmetingen | 458,00 x 185,00 x 162,00 cm |
| Ledig gewicht |
1872 kg
|
| Massa rijklaar |
2490 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2490 kg
|
| Laadvermogen | 618 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 29 à € 32 per maand |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| NAP weblabel | Niet aanwezig |
| APK vervaldatum | 09-12-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakrails |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Geluid- en warmtewerend glas |
| Geluidsimulator |
| Geluidsisolerend glas |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Interieur voorverwarming/(koeling) |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Luxe interieur afwerking |
| Matrix LED koplampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sfeerverlichting |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur leder en multifunctioneel |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Velours bekleding |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorruit |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen verwarmd |
| Voorstoelen verwarmd en elektrische lendesteunen |
| Warmtewerende voorruit |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.