05-12-2014
Benzine
Automaat
108.212 km
1.595 cc
6 l/100km
05-12-2014
Benzine
Automaat
108.212 km
1.595 cc
6 l/100km
| Kenteken | T-337-BG Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | GLA 200 |
| Tellerstand |
108.212 km, op 19-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 200 Camera|Navi|Xenon|Trekhaak |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
245 G
|
| RDW variant |
274HQ2
|
| RDW uitvoering |
OZAAB501
|
| RDW handelsnaam |
GLA 200
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0470*10 |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Ledig gewicht |
1335 kg
|
| Massa rijklaar |
1920 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1920 kg
|
| Laadvermogen | 585 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 715 kg |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 15-05-2026 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Onderhoudsinterval | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Interieurfilter | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Luchtfilter | 75.000 km / 48 maanden |
| Motorolie | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Olie, automatische transmissie | 100.000 km / 60 maanden |
| Oliefilter | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Remvloeistof | 24 maanden |
| Bougie | 75.000 km / 48 maanden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bi-Xenon koplampen |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Carbonafwerking interieur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| knie airbag(s) |
| Koplampreiniging |
| LED dagrijverlichting |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Warmtewerend glas |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.