28-04-2022
Benzine
Automaat
60.700 km
1.999 cc
7 l/100km
28-04-2022
Benzine
Automaat
60.700 km
1.999 cc
7 l/100km
| Kenteken | T-333-SL Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | C 300 |
| Tellerstand |
60.700 km, op 16-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 300 AMG Line |Pano|Burmester|LED|Diffuser|Spoiler| |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
R2CW
|
| RDW variant |
H046T0
|
| RDW uitvoering |
CZAA050A
|
| RDW handelsnaam |
C 300
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00016*01 |
| Omschrijving defect | Door waterlekkage in de kofferruimte kan er vocht komen in de electrische aanstuurmodule. |
| Materiële gevolgen | Er kunnen electrische storingen ontstaan, de verlichting achter kan uitvallen en er is kans op kortsluiting met brand als gevolg. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal een afdekking bijplaatsen om indringing van water te vermijden. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De brandstoftoevoermodule kan warmlopen en blokkeren. |
| Materiële gevolgen | Uitschakelen van de brandstofpomp en stilvallen van het voertuig |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De brandstoftoevoermodule wordt dan vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Afmetingen | 479,00 x 190,00 x 145,00 cm |
| Ledig gewicht |
1575 kg
|
| Massa rijklaar |
2280 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2280 kg
|
| Laadvermogen | 705 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 90 à € 99 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| Type | Interval |
|---|---|
| Onderhoudsinterval | Op indicatie auto |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterklep spoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Adaptieve cruisecontrol |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Aluminium delen exterieur |
| AMG-styling |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| ASR |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots herkenning |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Burmester surround |
| centrale airbag voor |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chrome delete |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Diffuser met uitlaten. |
| dodehoek detectie |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische stoelen |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Full-LED koplampen |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoogglans diffuser |
| Hoogglans zwarte exterieur delen |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless entree |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LANE ASSIST |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19" |
| Lichtmetalen velgen multi-spaaks 19" |
| Luxe lederen bekleding |
| Maxton voorlip |
| Memory functie voorstoelen |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm groot |
| navigatiesysteem full map |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sfeerverlichting |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stoelventilatie |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur nappaleder |
| Verkeersbord detectie |
| Verlaagde carrosserie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de MERCEDES-BENZ op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.