16-02-2022
Elektrisch
Automaat
75.523 km
Onbekend
Onbekend
16-02-2022
Elektrisch
Automaat
75.523 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | T-332-GH Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | EQC 400 4MATIC |
| Tellerstand |
75.523 km, op 27-01-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 400 4MATIC Premium Plus 80 kWh Trekhaak HuD ACC |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
204 X
|
| RDW variant |
YNE0Z1
|
| RDW uitvoering |
ZZAA050A
|
| RDW handelsnaam |
EQC 400 4MATIC
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0480*43 |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Afmetingen | 477,00 x 192,00 x 163,00 cm |
| Ledig gewicht |
2395 kg
|
| Massa rijklaar |
2940 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2940 kg
|
| Laadvermogen | 545 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 116 à € 127 per maand |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Adaptive Cruise control |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| ASR |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Connected services |
| Cruise Control |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dakraam |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch glazen kanteldak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel) |
| Elektrisch glazen schuifdak |
| elektrisch open dak |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen |
| elektrisch schuifdak |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak |
| elektrisch transparant schuifdak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Geluid- en warmtewerend glas |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| Head UP Display |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless go |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| LANE ASSIST |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Matrix LED koplampen |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schakelpaddles |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stoel ventilatie voor |
| Stoelverkoeling |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Virtual cockpit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
| Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.