19-09-2023
Elektrisch
Automaat
15.378 km
Onbekend
Onbekend
19-09-2023
Elektrisch
Automaat
15.378 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | T-264-XG Switch kenteken |
| Merk | JEEP |
| Model | AVENGER |
| Tellerstand |
15.378 km, op 07-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Geel |
| Uitvoering | Summit 54 kWh - Keyless - CarPlay - Cruise Control - Navi |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
FH1
|
| RDW variant |
1AEA0000A0
|
| RDW uitvoering |
2DAANN1N5
|
| RDW handelsnaam |
AVENGER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2018/858*00078*02 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 115 kW |
| Vermogen elektromotor | 115 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 54 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 51,30 kWh |
| Actieradius (geschat) | 298 km |
| Actieradius zomer | 297 km |
| Actieradius winter | 256 km |
| Actieradius zonder range extender | 400 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 4,91 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 85,77 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 100 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,43 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 483,67 km/h |
| Verbruik geschat | 19,94 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 15,50 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 19,63 kWh/100km |
| Verbruik winter | 23,52 kWh/100km |
| Afmetingen | 408,00 x 180,00 x 153,00 cm |
| Ledig gewicht |
1495 kg
|
| Massa rijklaar |
1595 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2015 kg
|
| Wegenbelasting | € 59 à € 65 per maand |
| APK vervaldatum | 12-09-2027 |
| ABS |
| Achteruit rij camera |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning |
| Airconditioning, automatisch |
| Android Auto |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| ASR Anti doorslip regeling |
| Audiosysteem |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrole |
| Bekerhouder voor |
| Berg assistent |
| Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar |
| Bluetooth carkit |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling, afstandbediend |
| Comfort stoelen |
| Connected services |
| Cruise Control |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| Dakrails |
| Deelb. achterbank (ongelijke delen) |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| El. Verstelbare spiegels |
| El. verstelbare spiegels, verwarmd |
| Electr. buitenspiegel verstelbaar en inklapbaar |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| ESP |
| Extra getint glas achter |
| file assistent |
| Full-LED koplampen |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| LANE ASSIST |
| LED-koplampen |
| LED-mistlampen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen Stuur |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18 inch |
| Middenarmsteun |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Park control achter |
| Park control voor |
| Park control voor en achter |
| Radio DAB |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rokersvrije auto |
| Sfeerverlichting |
| Startonderbreking |
| Stoelverwarming voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur kunstleder |
| Surround View Camera |
| Traction Control |
| USB aansluiting |
| Verkeersbordenherkenning |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel groot |
| Warmtepomp |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.