27-07-2023
Elektrisch
Automaat
41.562 km
Onbekend
Onbekend
27-07-2023
Elektrisch
Automaat
41.562 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | T-248-PH Switch kenteken |
| Merk | MG |
| Model | MG ZS EV |
| Tellerstand |
41.562 km, op 21-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | EV Standard Range Comfort 50 kWh |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
ZS1
|
| RDW variant |
1EAB1EI
|
| RDW uitvoering |
QA5LKEA
|
| RDW handelsnaam |
MG ZS EV
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Grijs |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1417*07 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 130 kW |
| Vermogen elektromotor | 130 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 51 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 48,45 kWh |
| Actieradius (geschat) | 266 km |
| Actieradius zomer | 237 km |
| Actieradius winter | 205 km |
| Actieradius zonder range extender | 320 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 6,60 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 7,73 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 43,59 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 13,97 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 2,29 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 50 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,81 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 205,50 km/h |
| Verbruik geschat | 21,16 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 17,30 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 20,83 kWh/100km |
| Verbruik winter | 24,96 kWh/100km |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Afmetingen | 432,00 x 181,00 x 165,00 cm |
| Ledig gewicht |
1545 kg
|
| Massa rijklaar |
2060 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2060 kg
|
| Laadvermogen | 515 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Kleur | Grijs |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 59 à € 65 per maand |
| APK vervaldatum | 27-07-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| file assistent |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.