15-09-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
49.409 km
1.969 cc
1 l/100km
15-09-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
49.409 km
1.969 cc
1 l/100km
| Kenteken | T-227-VS Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | XC90 |
| Tellerstand |
49.409 km, op 15-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | ONYX BLACK Metallic (zwart) |
| Uitvoering | 2.0 T8 Recharge AWD Ultimate Bright I 7pers I BTW |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
L
|
| RDW variant |
LFH5
|
| RDW uitvoering |
LFH5VD0?
|
| RDW handelsnaam |
XC90
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0929*21 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 335 kW |
| Vermogen elektromotor | 107 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 18,80 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 70 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 15,60 kWh/100km |
| Omschrijving defect | De verbrandingsmotor start mogelijk niet tijdens het rijden als de hoogspanningsaccu leeg is. |
| Materiële gevolgen | Het voertuig zal stil vallen en de aandrijving verliezen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afsraak te maken met de merkdealer. Er zal een software update plaatsvinden. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0227809 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Afmetingen | 495,00 x 196,00 x 174,00 cm |
| Ledig gewicht |
2197 kg
|
| Massa rijklaar |
2950 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2950 kg
|
| Laadvermogen | 753 kg |
| Trekgewicht geremd | 2400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 147 à € 161 per maand |
| APK vervaldatum | 15-09-2027 |
| 2 stoelen op derde rij |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitverwarming |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| actieve noodgeval assistent |
| Adaptieve Cruise Control |
| Afdaal assistent |
| Airbags |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Alarmsysteem |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Full-LED koplampen |
| Geluidsimulator |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| keyless entry/start |
| Kinderzitje(s) geintegreerd in achterbank |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20" |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Luxe lederen interieur |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Roll Stability Control |
| Sfeerverlichting |
| Side Impact Protection System |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd en elektrische lendesteunen |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.