23-12-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
121.943 km
2.995 cc
3 l/100km
23-12-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
121.943 km
2.995 cc
3 l/100km
| Kenteken | T-207-LX Switch kenteken |
| Merk | PORSCHE |
| Model | CAYENNE E-HYBRID |
| Tellerstand |
121.943 km, op 18-01-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 3.0 E-HYBRID|PLATINUM|PANO|LAGEKM|1STE EIGENAAR|2021/12|ZEER NETJES| |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
9YA
|
| RDW variant |
EF22
|
| RDW uitvoering |
1205101
|
| RDW handelsnaam |
CAYENNE E-HYBRID
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*0900*11 |
| Topsnelheid | 253 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Afmetingen | 492,00 x 198,00 x 170,00 cm |
| Ledig gewicht |
2270 kg
|
| Massa rijklaar |
3030 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3030 kg
|
| Laadvermogen | 760 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 156 à € 171 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 09-01-2028 |
| "Lichtmetalen velgen 21""" |
| "Lichtmetalen velgen 22""" |
| 4-wiel besturing |
| Aanhanger-assistent |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteruitrijcamera |
| Active Cornering Enhancement (ACE) |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Afdaal assistent |
| Afdekhoes |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco separaat achter |
| Alarmsysteem |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Audio installatie high-end |
| Audio installatie premium |
| Automatische niveauregeling |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Entertainment system |
| Extra getint glas |
| Geluidsisolerend glas |
| Geluidwerend glas |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieurdelen |
| LED koplampen adaptief |
| Luchtvering |
| Luxe lederen interieur |
| Matrix LED koplampen |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Nachtzicht-assistent |
| Navigatie full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Optie-pakket |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Premium kleur |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sluitbekrachtiging |
| Speciale kleur |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Veiligheids-pakket |
| Verkeersbord detectie |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Warmtewerend glas |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.