21-06-2023
Benzine
Handgeschakeld
43.279 km
999 cc
6 l/100km
21-06-2023
Benzine
Handgeschakeld
43.279 km
999 cc
6 l/100km
| Kenteken | T-168-GX Switch kenteken |
| Merk | DACIA |
| Model | JOGGER |
| Tellerstand |
43.279 km, op 26-02-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Anders |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.0 TCe 100 ECO-G Extreme 7p. (2023) | 43.500 km | Fabrieksgarantie tot 100.000 km | LPG/Benzine | Zeer compleet! |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
DJF
|
| RDW variant |
RES
|
| RDW uitvoering |
MT6UA4JM7000
|
| RDW handelsnaam |
JOGGER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e19*2007/46*0026*17 |
| Aantal cilinders |
3
|
| Motorinhoud |
999 cc
|
| Turbo | Nee |
| Vermogen |
67 kW (91 pk)
|
| Type gasinstallatie |
Af-fabriek gasinstallatie
|
| Topsnelheid | 174 km/h |
| Afmetingen | 455,00 x 178,00 x 163,00 cm |
| Ledig gewicht |
1227 kg
|
| Massa rijklaar |
1889 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1889 kg
|
| Laadvermogen | 662 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 660 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| APK vervaldatum | 05-03-2027 |
| Aardgas installatie |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Gelimiteerd slipdifferentieel |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Lpg installatie |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Premium metaalkleur |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur kunstleder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.