17-06-2023
Elektrisch
Automaat
64.386 km
Onbekend
Onbekend
17-06-2023
Elektrisch
Automaat
64.386 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | T-107-GP Switch kenteken |
| Merk | TESLA |
| Model | MODEL X |
| Tellerstand |
64.386 km, op 08-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat (1 traps) |
| Kleur | Midnight Silver Metallic (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Dual Motor AWD 100 kWh |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
004
|
| RDW variant |
XB1D
|
| RDW uitvoering |
B1T2S5M1C4
|
| RDW handelsnaam |
MODEL X
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2018/858*00086*05 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 492 kW |
| Vermogen elektromotor | 492 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 90 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 85,50 kWh |
| Actieradius (geschat) | 446 km |
| Actieradius zomer | 430 km |
| Actieradius winter | 371 km |
| Actieradius zonder range extender | 580 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 16,50 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 5,45 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 111,93 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 25 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 4,09 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | SC |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 250 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,29 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 1.047,88 km/h |
| Verbruik geschat | 22,22 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 15,50 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 21,88 kWh/100km |
| Verbruik winter | 26,21 kWh/100km |
| Omschrijving defect | Door onjuiste software in het eCall-audiosysteem is de audiocommunicatie tussen inzittenden en de alarmcentrale niet beschikbaar wanneer de voorste passagiersstoel bezet is. |
| Materiële gevolgen | Dit kan leiden tot onduidelijke informatie over het ongeval bij de alarmcentrale waardoor de hulpverlening mogelijk vertraagt en de inzittenden gevaar lopen. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | Het eCall-audiosysteeml krijgt een OTA (over the air) update. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0)137 99 95 25 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 4 seconden |
| Afmetingen | 506,00 x 200,00 x 168,00 cm |
| Ledig gewicht |
2315 kg
|
| Massa rijklaar |
2771 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2771 kg
|
| Laadvermogen | 456 kg |
| Trekgewicht geremd | 2300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 109 à € 120 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| APK vervaldatum | 17-06-2027 |
| 12Volt aansluiting |
| Achterspoiler |
| Achterstoelen verwarmd |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbag(s) gordijn |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag(s) window |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco met elektronische regeling |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automatisch grootlicht |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Autopilot |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise Control |
| Cruisecontrol |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Draadloos inductie smartphone opladen |
| Draadloze telefoonlader |
| Dual zone climate control |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| GPS volgsysteem |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Houtafwerking interieur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED koplampen adaptief |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia systeem |
| Navigatie |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramische voorruit |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijbaan volg systeem |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Subwoofer |
| Trekhaak |
| Trekhaak afneembaar |
| Verkeersbord detectie |
| Volgafstand-indicatie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen geventileerd |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| Zelfstandige rijstrookwissel |
| Zonnedak |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.