09-01-2017
Diesel
Automaat
174.567 km
1.950 cc
4 l/100km
09-01-2017
Diesel
Automaat
174.567 km
1.950 cc
4 l/100km
| Kenteken | T-096-XJ Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | E 220 D |
| Tellerstand |
174.567 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 220 d Prestige Plus |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
R1ES
|
| RDW variant |
U214P0
|
| RDW uitvoering |
CZAA1511
|
| RDW handelsnaam |
E 220 D
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1560*03 |
| Omschrijving defect | De achterspoiler is mogelijk niet correct aan de achterklep bevestigd. |
| Materiële gevolgen | De spoiler kan loskomen van het voertuig. Dit kan een gevaar opleveren voor andere weggebruikers. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de achterspoilerbevestiging controleren en indien nodig corrigeren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | In de spanningsrail bij de motor kan kortsluiting ontstaan door vocht inwerking. |
| Materiële gevolgen | Het plastic materiaal van de stroomrail kan oververhit raken waardoor er brandgevaar is. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt op de hoogte gebracht met een vooraf- informatie. De klanten krijgen opnieuw een brief wanneer zij en afspraak kunnen maken met hun merkdealer die preventief de stroomgeleider zal aanpassen en een afzonderlijke stroomkabel zal plaatsen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Ledig gewicht |
1680 kg
|
| Massa rijklaar |
2450 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2450 kg
|
| Laadvermogen | 770 kg |
| Trekgewicht geremd | 2100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 198 à € 207 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 29-04-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnen/buitenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Bots herkenning en activatie |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| dodehoek detectie |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grootlichtassistent |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Interieur accenten |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Parkeervak sensor |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rondomzicht camera |
| Schakelpaddles |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen |
| Stuur leder en multifunctioneel |
| Vermoeidheids herkenning |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.