17-05-2017
Benzine
Automaat
115.646 km
1.591 cc
8 l/100km
17-05-2017
Benzine
Automaat
115.646 km
1.591 cc
8 l/100km
| Kenteken | T-087-HD Switch kenteken |
| Merk | KIA |
| Model | SPORTAGE |
| Tellerstand |
115.646 km, op 25-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 1.6 T-GDI 4WD GT-Line PlusLine Pano Cruise JBL Audio Climate Leder 360 Camera Stuurverwarming VOL |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
QLE
|
| RDW variant |
F5P44
|
| RDW uitvoering |
D71ZZ1
|
| RDW handelsnaam |
SPORTAGE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2007/46*3144*03 |
| Omschrijving defect | Het ABS/ESC -systeem van het voertuig kan mogelijk uitvallen. |
| Materiële gevolgen | Het voertuig kan mogelijk anders dan verwacht reageren op de bediening van het rempedaal. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak bij de Kia dealer te maken om het relais van de regeleenheid te laten vernieuwen en, indien nodig, de besturingssoftware te laten updaten |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0346 753 805 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 448,00 x 186,00 x 164,00 cm |
| Ledig gewicht |
1509 kg
|
| Massa rijklaar |
2190 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2190 kg
|
| Laadvermogen | 681 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 23-06-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| 360 camera |
| Aanhanger-assistent |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Achterbank verwarmd |
| Achterspoiler |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Antiblokkeersysteem (ABS) |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Audio installatie premium |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX/USB ingang |
| Bagage afdekhoes |
| Bandenspanning controlesysteem |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| CarPlay |
| Cd-wisselaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling afstandbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dakrail |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek assistent |
| Dodehoek detector |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrisch bedienbare ramen achter |
| Elektrisch bedienbare ramen voor |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektrisch verstelbare voorstoelen |
| Entertainmentsysteem achter |
| Extra getint glas |
| Getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Houten versnellingspook |
| Isofix |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Koplampen sproeier |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED mistlampen |
| LED verlichting |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lendesteun verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtsensor |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun achter |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen achter |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map |
| Panoramadak |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Parkeersensor voor |
| Radio/CD speler |
| Regensensor |
| Rijstrookdetectie |
| Rijstrooksensor |
| Rondom zicht camera |
| ruitenwisser achter |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Schuif/kanteldak |
| Sportpakket |
| Stabiliteitsregeling (ESP) |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Startknop |
| Startonderbreking |
| Stoel ventilatie voor |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur in hoogte verstelbaar |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurverwarming |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare gordelhoogte |
| Verwarmd stuurwiel |
| Vierwielaandrijving (4x4) |
| Voorstoelen verwarmd |
| Wegrijassistent helling |
| Winterbanden |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
| Xenon verlichting |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.