15-12-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
85.583 km
1.395 cc
1 l/100km
15-12-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
85.583 km
1.395 cc
1 l/100km
| Kenteken | T-073-LJ Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Passat Variant |
| Tellerstand |
85.583 km, op 21-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.4 TSI PHEV GTE Bns |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
3C
|
| RDW variant |
ACDGEBX0
|
| RDW uitvoering |
FD6FD6DD001PH4BLVR21
|
| RDW handelsnaam |
PASSAT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
P
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0307*65 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 160 kW |
| Vermogen elektromotor | 85 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 13 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 57 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 15,20 kWh/100km |
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 27-05-2028 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Type distributie | Riem |
| Onderhoudsinterval | 15.000 km / 12 maanden |
| Interieurfilter | 60.000 km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 90.000 km / 72 maanden |
| Motorolie | 15.000 km / 12 maanden |
| Oliefilter | 15.000 km / 12 maanden |
| Remvloeistof | 24 maanden |
| Bougie | 60.000 km / 48 maanden |
| aanhanger assistent |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptive Cruise control |
| Afneembare trekhaak |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbags |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco separaat achter |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| App-Connect |
| Apple-Carplay & Android-Auto |
| Apple CarPlay |
| Armsteun |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| bots herkenning systeem |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling op afstand |
| Chroom delen exterieur |
| Climatic airconditioning |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruisecontrol |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakdraagsysteem |
| Dakrails |
| Digital Audio Broadcasting |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch bedienbare ramen |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| ESP (elektronische stabiliteits programma) |
| Extra getint glas achter |
| file assistent |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless start |
| Kleur wit |
| LED-dagrijverlichting |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Leder stuurwiel |
| LED verlichting |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Massage Stoel |
| Matrix LED koplampen |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia systeem |
| Navigatie |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer Assistent |
| Parkeer Camera |
| Parkeercamera |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor en achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Privacyglass (extra donker getinte ruiten) |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Schakelpaddles |
| Smartphone integratie |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| STUUR FLIPPERS |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Trekhaak-pakket |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Virtual-Cockpit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| Winter-pakket |
| Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.