27-09-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
29.500 km
2.995 cc
2 l/100km
27-09-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
29.500 km
2.995 cc
2 l/100km
| Kenteken | T-036-ZD Switch kenteken |
| Merk | PORSCHE |
| Model | CAYENNE E-HYBRID |
| Tellerstand |
29.500 km, op 30-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Chromite Zwart Metallic (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 3.0 E-Hybrid | Model 2024 | Sportdesign |achteras best. |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
9YA
|
| RDW variant |
CL22
|
| RDW uitvoering |
1510001
|
| RDW handelsnaam |
CAYENNE E-HYBRID
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*0900*14 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 346 kW |
| Vermogen elektromotor | 130 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 25,90 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 74 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 25,40 kWh/100km |
| Topsnelheid | 254 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Afmetingen | 493,00 x 198,00 x 167,00 cm |
| Ledig gewicht |
2430 kg
|
| Massa rijklaar |
3110 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3110 kg
|
| Laadvermogen | 680 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | Onbekend |
| Wegenbelasting | € 165 à € 181 per maand |
| APK vervaldatum | 27-09-2027 |
| 4-wiel besturing |
| 22" 10-spaak lichtmetalen velgen |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Adaptieve luchtvering |
| Adaptieve sportstoelen 18-voudig |
| Adaptive cruisecontrol |
| Bijrijdersdisplay |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bose Geluidsinstallatie |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Getinte matrix ledverlichting / PDLS+ |
| Head-up display |
| Hoogglans zwarte raamlijsten |
| lane change assist |
| LED deurverlichting met Porsche logo |
| LED Welcome Lamps |
| Licht en geluidswerend glas incl. privacy glas |
| Luxe lederen bekleding |
| Porsche Entry & Drive |
| Porsche Innodrive |
| Porsche wapen in de hoofdsteunen |
| Privacybeglazing |
| Remote Control Garagedoor opener |
| Softclose |
| Sportdesignpakket zwart |
| Sport eindstuk donkerbrons |
| Sportuitlaat |
| Stoelventilatie voorstoelen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.