27-06-2018
Elektrisch
Automaat
186.790 km
Onbekend
Onbekend
27-06-2018
Elektrisch
Automaat
186.790 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | SZ-126-G Switch kenteken |
| Merk | TESLA |
| Model | MODEL X |
| Tellerstand |
186.790 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 100D Performance AWD, Autopilot, Stoelverwarming, SOH 91,1% |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
002
|
| RDW variant |
100X
|
| RDW uitvoering |
B20B5T
|
| RDW handelsnaam |
MODEL X
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0667*20 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 450 kW |
| Vermogen elektromotor | 450 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 100 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 95 kWh |
| Actieradius (geschat) | 375 km |
| Actieradius zomer | 378 km |
| Actieradius winter | 313 km |
| Actieradius zonder range extender | 542 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 17 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 5,88 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 96,99 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 27,78 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 4,55 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | SC |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 120 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,67 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 395,07 km/h |
| Verbruik geschat | 29,35 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 23,50 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 29,43 kWh/100km |
| Verbruik winter | 35,54 kWh/100km |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Afmetingen | 504,00 x 227,00 x 168,00 cm |
| Ledig gewicht |
2433 kg
|
| Massa rijklaar |
3079 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3079 kg
|
| Laadvermogen | 646 kg |
| Trekgewicht geremd | 2250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 116 à € 127 per maand |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 10-10-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autopilot |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom |
| Houtafwerking interieur |
| Interior Upgrade Package |
| Keyless Entry |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramische voorruit |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Verkeersbord detectie |
| Verwarmde voorstoelen |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.