25-06-2018
Elektrisch
Automaat
172.124 km
Onbekend
Onbekend
25-06-2018
Elektrisch
Automaat
172.124 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | SZ-082-G Switch kenteken |
| Merk | Tesla |
| Model | Model X |
| Tellerstand |
172.124 km, op 29-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Pearl white (wit) |
| Uitvoering | 100D 7p. |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
002
|
| RDW variant |
100X
|
| RDW uitvoering |
B20B7T
|
| RDW handelsnaam |
MODEL X
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Interieurkleur | Wit |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0667*20 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 310 kW |
| Vermogen elektromotor | 310 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 100 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 95 kWh |
| Actieradius (geschat) | 396 km |
| Actieradius zomer | 394 km |
| Actieradius winter | 327 km |
| Actieradius zonder range extender | 565 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 9,09 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 65,42 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 27,78 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 4,55 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | SC |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 120 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,67 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 411,67 km/h |
| Verbruik geschat | 27,82 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 22,40 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 27,90 kWh/100km |
| Verbruik winter | 33,69 kWh/100km |
| Tellerstand |
172.124 km, op 29-04-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Afmetingen | 505,00 x 200,00 x 1.684,00 cm |
| Ledig gewicht |
2433 kg
|
| Massa rijklaar |
3079 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3079 kg
|
| Laadvermogen | 646 kg |
| Trekgewicht geremd | 2250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Wit |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 116 à € 127 per maand |
| APK vervaldatum | 17-09-2026 |
| Achterbank verwarmd |
| Achterspoiler |
| Achterstoelen verwarmd |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Carbonafwerking interieur |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| Luxe lederen interieur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramische voorruit |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Spoiler |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Verkeersbord detectie |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.