06-07-2018
Elektrisch en benzine
Automaat
109.773 km
1.580 cc
3 l/100km
06-07-2018
Elektrisch en benzine
Automaat
109.773 km
1.580 cc
3 l/100km
| Kenteken | SZ-045-S Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | IONIQ |
| Tellerstand |
109.773 km, op 24-02-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.6 GDi Comfort / AUTOMAAT / CAMERA / NAP |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
AE
|
| RDW variant |
B5P11
|
| RDW uitvoering |
D61AY1
|
| RDW handelsnaam |
IONIQ
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1157*04 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
79 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
3 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
3 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 447,00 x 182,00 x 145,00 cm |
| Ledig gewicht |
1336 kg
|
| Massa rijklaar |
1870 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1870 kg
|
| Laadvermogen | 534 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 06-07-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 15""" |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Achteruitrijcamera |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple Carplay/ Android Auto |
| Audio installatie premium |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| First Edition-pakket |
| Grootlicht-assistent |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Navigatie Scherm + |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Startblokkering |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Vermoeidheids herkenning |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.