20-12-2017
Benzine
Automaat
142.882 km
1.499 cc
6 l/100km
20-12-2017
Benzine
Automaat
142.882 km
1.499 cc
6 l/100km
| Kenteken | SX-608-L Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | COUNTRYMAN COOPER |
| Tellerstand |
142.882 km, op 26-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.5 Cooper JCW-Pakket Chili Serious Business (Dealer OndH, Pano, Navi Pro, StoelV, Keyless, PDC V+A, Etc) |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
FMX
|
| RDW variant |
YS31
|
| RDW uitvoering |
CA3500L0
|
| RDW handelsnaam |
COUNTRYMAN COOPER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1682*02 |
| Omschrijving defect | De brandstofhogedrukpomp is mogelijk niet voorzien van een beschermplaat. Hierdoor kan tijdens een aanrijding de hogedrukpomp beschadigen. |
| Materiële gevolgen | Brandstoflekkage met kans op brand. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de beschermplaat op de hogedrukpomp aanbrengen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
130 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Ledig gewicht |
1365 kg
|
| Massa rijklaar |
1975 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1975 kg
|
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 715 kg |
| Kleur | Zwart |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 10-01-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterspoiler |
| Aerodynamica pakket |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco automatisch |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| audio navigatie full map |
| Automaat |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnen/buitensp. aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Boordcomputer (verbruik e.d.) |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| dealer onderhouden |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Hill hold-functie |
| Isofix |
| Keyless-Go |
| Keyless Entry |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun |
| Multifunctioneel stuurwiel met boordcomputer |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| navigatiesysteem full map |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Panoramadak |
| Park Assist Pack |
| Parkeer-assistent |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Radio |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schaalstoelen |
| Schuif/kanteldak |
| Serious Business-pakket |
| Sfeerverlichting |
| Sportdesign pakket V+A |
| Sporteindpijpen |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel multifuntioneel |
| USB aansluiting |
| Vermoeidheids herkenning |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.